Çim Halı

Çim Halı

Çim Halı

Toptan ucuz fiyat çim halı ürünleri satış ve uygulama .

samur çim halı ürünleri 7mm kalınlık samur sentetik peyzaj amaçlı yapay çim halı çeşitleri , 7mm , 9mm , 11mm kalınlık farklı kalite ve kalınlıklarda suni peyzaj çim halı.

dimnarsu çim halı ürünleri dekoratif amaçlı suya dayanıklı suni peyzaj çim halı çeşitleri dış mekan kaliteli peyzaj yeşil dogal çimen görünümlü suni çim halı çeşitleri .

Nurteks çim halı ürünleri, nurteks 7mm çim halı, nurteks 10mm çim halı, nurteks 12mm çim halı, nurteks 20mm çim halı, nurteks 30mm çim halı venurteks 40mm kalınlık dekoratif yeşil çim halı ürünleri .

çim halı ürünleri suya dayanıklıdır , sentetik pvc hammade ile üretilmiş olması nedeni ile dışmekan park bahçeler ,teras katlar ve balkonlar için iedal çözümler sunar . suni çim halı ürünleri alev almaz yanmz güvenli ürünlerdir . çim halı uv korumalı yapısı ile güneşe karşı korunaklıdır solmaz 

çim halı renkleri:  mavi renk 8mm kalınlık çim halı ürünleri

kırmızı renk 8mm kalınlık yapay çim halı ürün çeşitleri.

ayrıca ithal seri sonu çim halı ürünlerimizde farklı mavi tonlar , sarı ve turuncu renk tonlarda mevcuttur .

Neden çim halı almalıyım , İnsanların fıtratları geregi doga ile içlerinde kurdukları bag onları sürekli yeşil görüneye sevk eder ve bu nedenle yeşil agaçlık çimenlik merakı herzaman vardır , bu nedenle şehir yaşamından bıktıları aşıkardır  ve sebeple etraflarında yeşil dair birşeyler görümek istemektedirler . işte bunun için suni çim halı ürünleri birazcıkda olsa çözüm yapayda olsa yeşile olan hasreti didndirmektedir .ucuz çim halı

ucuz çim halı

ucuz çim halıucuz fiyat yapay çim halı7mm kalınlık dış mekan suya dayanıklı toptan sentetik peyzaj a..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)